| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.
Am și eu o mica întrebare.
Am cunoscut o fata pe tinder mi-a plăcut de ea cum arata am vb cu ea ceva timp prin messenger și vorbit la telefon tot prin messengr.
Am invitato in orasi la un suc mi-a acceptat invitația in orasi
fix de dragobete i am cumpărat un buchet de flori de 7 trandafiri i-am luat un desert vegan de la mine de la muncă ea este vegana și se topește după deserturi vegane.
Am ajuns unde sta ea am așteptat-o cam 15 min când ma văzut prima data părea foarte incantata am pupat-o eu i-am dat florile și desertul a fost foarte fericita.
Am plecat noi în orasi fata foarte aranjata pe tocuri a fost top Îmbrăcata și ma întrebat dacă am vreo problema dacă mergem pe jos pana la Mall și este o distanta destul de maricica adică vreau sa zic ca nu a avut mofturi gen hai sa mergem cu taxi sau eu știu ce masina.
Am stat ceva prin orasi cam 7 ore am condus-o înapoi acas și mi-a zis ca sunt ok ca ia plăcut sa iasă cu mine etc la final ea vine și ma pupa.
Acum când vorbesc cu ea la tel și încerc sa o invit în orasi îmi zice ca nu poate esi decât joia vinerea si sâmbăta ca mai are și job și facultate. eu nu am un program asa flexibil ca ea și am 2 libere pe săptămână și sunt decalate.
Dacă îi plăcea de mine zic eu ca putea eși ori când mai ales ca sta la câteva stați de ratb maxim 2 km distanta de mine
Sau mi-a zis din politețe ca sunt ok ca sa nu ma jignească?
Mi-a zis ca ea este genul de persoana care spune lucrurilor pe fata.
Și mi-a zis ca avem destul timp de a ne cunoaște mai bine.
Cum sa îmi sau seama dacă este doar "materialista" și vrea doar esi asa în orasi când nu are ea ce face?
Dacă ma puteți ajuta și pe mine cu un sfat ceva despre o relație ceva. Pls

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred ca e pe bune ce zice, are probleme cu timpul. Intr-adevar ca si-ar putea face ceva timp seara, dar probabil vine obosita dupa acea zi si nu mai are chef de iesit. Mai asteapta ceva si vezi daca apar schimbari si-n comportamentul ei. Daca e mai rece cu tine si cumva evita sa mai vorbiti, inseamna ca nu e interesata si doar te-a refuzat politicos.

| Lioana a răspuns:

Ai rabdare1 Nu fii prea insistent si nu iti arata nemultumirea! Timpul iti va arata daca e fata potrivita pentru tine.

| Diance a răspuns:

Ai răbdare cu ea. Sigur te place, dar nu are timp suficient să ieşiţi.

| Skyline9 a răspuns:

Scz pentru unele greșeli de ortografie.

| Skyline9 a răspuns:

Scz pentru unele greșeli de ortografie.

| Gian a răspuns:

Sfatul meu e sa o lasi balta oricat de directa ai fi nu iti place sa ii spui cuiva ca e nasol sau nu e genul tau automat spui da ne mai vedem auzim si dupa te faci ca nu auzi telul sau nu ai timp. Nu e neaparat ca e materialista doar ca ori nu i-a placut de tine ori nu oa placut faptul ca ai tinut-o cam mult adica na totusi pentru prima întâlnire 7 ore e exagerat de mult infine cert e ca ea nu vrea sa mai iasa si nu stie cum sa iti spuna si cred ca daca tu nu ai cauta-o ea nu ar face-o nici atat. Probeaza si vezi daca te cauta insistent inseamna ca nu are timp daca uita inseamna ca nu vrea daca te cauta odata nu iti face sperante poate o face din politețe incearca sa faci cumva cu randul odata o cauti tu odata las-o pe ea dupa iar tu si tot asa.