| Psihiatra a întrebat:

Vreau sa pun o intrebare, desi e destul de banala.Cum pot face un baiat sa ma placa? Imi puteti zice niste sugestii? Ce le place baietzilor?tongue Nu de alta, dar vreau sa ma informez.

Răspuns Câştigător
| zuzulover a răspuns:

Buna bianca! cu toate am trecut prin chinurile provocate de aceasta intrebaretongue...si nu e intrebare tocmai banala pentru ca intr-adevar exista unele mici trucuri.in primul rand(o sa sune banal dar e foarte adevarat) fii tu insati! daca relatia o sa dureze n o sa vrei sa te prefaci la nesfarsit.fii sincera, nu vorbi despre fosti numai daca esti intrebata si nu insista pe subiect, razi chiar daca face glume proasta(baiatii adora sa fie considerati amuzanti-cel putin cei pe care eu i am intalnittongue), nu lasa sa treaca mai mult de 5 secunde pana la a-i oferi un raspuns in momentul in care esti intrebata, nu-i "prea" bine sa eziti.arata-i ca iti place de felul in care arati atat punandu-ti calitatile in valoare prin vestimentatie/make-up cat si neplangandu-te de probleme gen:sunt atata de grasa comparativ cu x/am picioarele strambe/am nasul prea mare/etc etc., pastreaza contactul vizual in momentul conversatiei, incearca sa pari mereu interesata de ceea ce-ti spune punandu-i intrebari gen"chiar/serios/ etc" in caz ca nu ai intrebari mai complexetongue aceste mici interventii impulsionandu-l sa povesteasca, vazandu-te interesata:p, zambeste multbig grin, bea multe lichide, nu consuma multa sare si nu manca multe grasimilaughing ultimele 4 chestii trebuiau sa sune a gluma dar sa stii ca sunt f serioasebig grin cu toate ca nu stiu cat te-ar putea ajuta avand in vedere intrebareabig grintongue
sper ca ti-am fost oarecum de ajutorhee hee
spor la cucerittongue

6 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Mah nene nu stiu...adica frate degeaba te zbati tu sa faci pe cineva sa te placa daca asta nu se intampla de la inceputoh go on.

Cum dragoste cu sila nu se poate nici asa nu poti face pe cineva sa te placa.
[Auzi la unii sa iti arati formelestraight face] DMN ce am ajuns sa zicem drept sfaturistraight face

| zuzulover a răspuns:

Sper ca ti-am fost de ajutor si-ti multumesc pentru aprecierea raspunsului meu:*

| madvideo a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa faci ceva tu, un baiat te place in momentul cand esti pe frecventa lui, daca nu esti pe frecventa lui tu poti face orice.

Răspuns utilizator avertizat
| lick a răspuns:

Cum poti sa-l faci sa te placa? simplu:p.nu potihappy. daca nu te place deja, asta ehee hee

| Stefiiii a răspuns:

Uite treaba sta in felul urmator nu vrei sa te informezi tongue vrei ca un baiat sa te placawinking. trebuie sa vorbesti cu el sa iti arati formele nu foarte mult doar sa vada ca ai (sti bine ca baietior le plac fetele cu forme tongue ), sa faci lucruri care sa te faca sa iesi in evidentza. astea ar fi sugetii si sunt sigura ca nu poti sa faci pe cine sa te placa si ca asta vinede la sine :*