| ursuletu88 a întrebat:

Sall! imi place foarte mult de un baiat cum pot afla daca si el ma place?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca esti o fire timida, stai in preajma lui si da-i semne din care sa inteleaga ca simti ceva pentru el.
Daca esti mai curajoasa, spune-i-o direct, fara ocolisuri. Poate si el simte ceva pentru tine, dar nu are curajul sa ti-o spuna. Nu e o rusine sa faci primul pas, daca nu vrei "sa pierzi cursa". S-au mai vazut barbati ceruti in casatorie. Succes!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| eduardooo a răspuns:

rolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor)))))