| bianca_9810 a întrebat:

Sall sunt noua pe aicihappy. Cum sa stiu daca un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
| girlloveboy a răspuns:

Buna si bun venit printre noiwinking am mai zis`o de multe ori si cred ca stiu ca pe o poezielaughing decii
1 itii dai seama daca:iti zambeste mereu
2 te ajuta sa te ridici sau te ajuta la teme sau sa faci ceva care nu poti singura
3 iti face mereu complimente
4 vb cu u mereu [tell mess afr]
etc daca intrii in contul meu acolo la rasp castigatoare vei vedeaa multe rasp care au ajutat
:*
la multi ani

3 răspunsuri:
| MoRtY a răspuns:

Trebuie sa fi atenta la comportamentul sau, daca un baiat te place sigur iti va da semne.Depinde cum este:daca este rusinos probabil va evita sa te priveasca in ochi.Si daca este mai tupeist sigur iti va spune in fata >:d< sper ca ti-am fost de ajutor!

| Mariaa20 a răspuns:

Dupa felul in care se comporta! dupa privirea lui! sau pur si simplu intreaba-l

| PupicelT a răspuns:

Pai fii atenta cum se poarta cu tine...winking