| anonim_4396 a întrebat:

Sall tuturor..am 21 de ani si prietenesc cu prietena mea de 4 ani..in acest timp niam certat doar de 2 ori.ea imi spune ca sunt totul pentru ea, ca sunt cea ma buna si ca mereu voi fi prietena ei cea mai buna..cu toate ca acum ea e plecata la studii fiind in alta tara si ne vedem doar de sarbatori sau vacante..eu as vrea sa o pun la incercare, sa vad daca prietenia noastra e adevarata.ce idei imi dati?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa faci s-ar putea intoarce impotriva ta, gandeste-te ca poate o faci sa revina in tara numai pentru o mare prostie de a ta sa-i pui la incercare loialitatea si dintr-o prostie iti risti prietenia cu ea, nu vine de la 10 km ca poate de la sute de km si pentru ce...mie sa imi faca cineva asa ceva as strange-o de gat

4 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Atata timp cat inca tine legatura cu tine si se intereseaza de viata ta ...stai calma si nu te mai stresa cu aberatiile astea de copil de 10 ani

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Stiu si eu... spune-i ca subit te-ai imbolnavit, ca ai fost la medic si ca boala ar fi destul de grav si ai nevoie de ajutor. Daca iti este prietena va veni in Romania sa te ajute

| Chrissy92 a răspuns:

Nu sunt de acord cu testarile astea.Tie ti-ar placea sa fi testata de ea? si sa afli dupa?

| Amiiii69 a răspuns:

Sa vezi daca te lasa la greu. Daca a stat cu tine doar la bine e o prietena falsa.
-prefa-te ca ti-e rau sa vedem daca renunta si vine la tine in Romania."daca tii mult la prietenia noastra vino sau nu vom mai fi prietene"
- pune-ti toti prietenii sa ii zica eu stiu? Ca ai avut un accident..ceva..testeaz-o..nu prea am idei in dimineata asta sunt cam confuzawinking