| xXx_6966 a întrebat:

Funda! M-am certat cu prietena mea.Cauza inca no stiu. Pentruca nu vrea sa-mi spuna. Ea spune ca noi nu ne potrivim si ca nu este increzuta in sentimentele ei fata de mine.Am intrebato daca relatia noastra mai are vreo sasa si mi-a spus ca nu stie.eu i-am mai dat timp sa se mai gandeasca.
Nu stiu ce sa fac.Simt ca am pieerduto. Dati ceva idei cum sa o recuceresc.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Stii in unele relatii unul dintre parteneri se poate simti superior fata de celalt asa ca atunci cand se plictiseste simte nevoia sa-l parasesca fara un cuvant si mai ales fara motiv.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu te merită, cere-i o explicație pentru faptele ei.Cum să se despartă de tine fără motiv? Dacă ți-a spus că voi 2 nu vă potriviți asta înseamnă că din păcate nu te mai place sau nici nu te-a plăcut,nu merită să le acorzi atenție persoanelor așa, nu mai vorbi cu ea și încearcă să cunoști o fată cu care să te înțelegi și să te facă să o uiți pe fata asta, dar după ce ți-a făcut cred că începi să o uiți.