| SyK a întrebat:

Salut, am nevoie de un sfat ceva.Bun. Se apropie 14 Februarie eu si prietena mea mergem la film in ziua aceea, iar pe langa film automat ii ofer un buchet de flori. Vreau sa stiu daca e de ajuns atat sau ar mai trebui sa iau un cadou separat?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti sa-i mai iei si o ciocolata sau o cutie de bomboane si mi se pare suficient. Daca aveti ceva timp impreuna ar fi frumos si sa-i scrii de mana un mesaj dragut

| darrio2007 a răspuns:

Daca este doar prietena ar mai merge o cutie cu bomboane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un urs mic ceva, ca ciocolata o sa o manance, si florile se vor usca, iar peste 20 ani, o sa uite, si o sa iti scoata ochii ca nu i-ai luat nici o data nimiclaughing
Tre sa ramana si cu ceva fizic, ca sa ai argument cand iti zice.Pai uite ursu ala, lantisoru, inelu, masina, etc, ceva material happy Bine ca mai e pana atunci. Dar incerc sa te invat de pe acum, ca inceputul e important, si dupa ani, daca n-ai facut ceva bine, ti se va aduce aminte laughing
Cel putin primii doi ani si eu la fel, flori, mereu, ma duceam si ii duceam si la munca cateodata laughing Apoi a devenit banal.
Poate fi ceva simbolic, nu neaparat sa fie ceva scump.

| ibaal a răspuns:

De cat timp sunteti impreuna?!
Daca buchetul este unul serios, nu e nevoie si de ciocolatalaughing
dar, daca e doar din 3 trandafiri,desi gestul conteaza... fetele mereu se asteapta la mai multlaughing
le place sa se simta specialewinking
asa ca poti plusa si tu...e doar o zilaughing
dupa ziua ei,aniversarea vostra, Pastele, Craciunul, nu stiu ce, nu stiu celaughing
ce sa le facem?! Trebuie sa le rasfatam big grin

| OrdanKarris a răspuns:

Sunt taaaaare curios, ce face ea pentru tine sa te simti tu special? De ce trebuie doar tu s-o faci sa se simta speciala? Cu ce este ea mai presus?

| Horus35 a răspuns:

Dacă te duci să o iei de acasă, poți sa ii duci și un buchețel pe care să-l poată pune rapid intr-o vază. Doar n-o să se plimbe cu el printre scaune. Dacă nu e iubita ta, nu-i duce trandafiri roșii sau o singură floare. Nici nu știu de ce ar trebui să-i duci un cadou, dar dacă îți dorești, poți să-i duci o ciocolată.

| powerslidelambo a răspuns:

Poti sa-i cumperi si o ciocolata