| micutalumaryan a întrebat:

Sallut la toata lumea se apropie ziua indragostitilor j nu stiu ce sa-i fac cadou iubithului meu voi ce spuneti cam ce ar trebui sai ofer dati-mi o idee plzz

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu puteti si voi sa va uitati la alti utilizatori?straight face Am vazut astfel de intrebari de cel putin 10 ori, daca te uitai mai ai fi vazut ca inca o fata a pus o intrebare la fel, te-ai fu putut inspira din raspunsruile ei dar de... ii greu nu? Mai simplu sa scrii intrebarea nu-i asa? Ma gandeam. in fine, succes cu gasirea cadouluiwinking

| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| Darkfable a răspuns:

Prietene eu unu prietenei mele ii fac cadou un trandafir alb de care leg o fundita. De fundita asta leg un inel si pe toate le aranjez frumos intr-o cutie de cadouri. Daca vrei poti folosi orice ceva simbolic. Foloseste ideea mea si schimbo putin. Pune-i tipul de floare care ii place ei.