| XxmamataputexX a întrebat:

Am o colega care ma ia in brate si uneori ma ia de mana, iar eu nu stiu ce sa fac, sa o intreb daca ma place ssu nu. Insa imi este frică sa nu ma bage in friendzone. Va rog ajutati-ma.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-o intreba decat daca ai semne clare ca te place, abordeaz-o si tu, ia-o si tu de mana etc.

| Andreeush a răspuns:

Lasă frica și rușinea și întreab-o. Altfel îți pierzi timpul aiurea.

| Hammurabi a răspuns:

Da, așa fac felete cu băieții pe care nu-i plac. Îi ia în brațe și îi țin de mână.
Ce dracu' frate, vrei să se urce pe tine ca să pricepi și tu ceva? laughing
Măcar ia-o și tu în brațe. Nu trebuie să o întrebi nimic. Vei vedea după cum reacționează.
Dar fă ceva. Nu sta așa... să te considere mototol.

| cristimihailov a răspuns:

Pune-i mana pe fund...
Daca accepta, atunci te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 inainte de toate am si eu o întrebare. dar tie iti place de ea?
2 nu nu e obligatoriu ca aceste gesturi sa însemne ceva poate fi doar drăguță insa daca tie iti place de ea intreab.o daca ar vrea o relatie insa daca nu vrea asta e mergi mai departe

| DanyDav a răspuns:

Eu zic sa-i raspunzi la gesturi cu aceleas gesturi chiar mai indraznete, gen pupici. si daca te vrea va continua si ea si va avansa spre ce iti doresti.

| Foreveryoung1548 a răspuns:

Bună! Eu zic sa fi atent la colega ta dacă face la fel si cu alti băieti nu numai cu tine deoarece poate sa fie fată care nu se mulțumeste cu un singur băiat, dar poti să o întrebi dacă te place si simte ceva pentru tine. Atunci când o fată te ia în brațe si te ia de mână înseamnă ca este apropiată de tine si se simte ok în jurul tău, Încearcă sa vorbesti cu ea.