| dienuzzza a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri. Peste 2 saptamani merg cu iubitul la un botez in familia lui. Ar trebui sa dau bani sau sa ii iau un cadou copilului?

4 răspunsuri:
| lo a răspuns:

Iubitul tau, ar trebui sa suporte cheltuielile acelui botez, din partea amandurora, insa ar fi frumos ca sa cumperi si tu un cadou pentru copil.

| neutrino a răspuns:

In aceste conditii, ofera un cadou, impreuna cu iubitul tau, care ar trebui sa suporte, mai mult decat tine, pretul cadoului.

| christos1234 a răspuns:

Cadou niste haine.

| alinush21 a răspuns:

I-ai cadouri! happy