| adolph a întrebat:

Salut, as vrea cumva sa impresionez foarte o fata care-mi place...as vrea ceva original, Nu aveti ceva idei? Mersi anticipat...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofera flori!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ceva original ar fi sa fii tu insuti.
Nu incerca sa te dai mare pe langa ea, vorbeste cu ea, cunoaste-o, apropie-te de ea, asa va sti ca simti ceva pentru ea.
Fa-o sa se simta bine, asta e cel mai important.

| lolium a răspuns:

Pai stiu ca un baiat se afla chiar in situatia ta, si i-a facut fetei un desen cu numele ei si mai jos scria:vrei sa fii prietena mea?happy Evident ca ea a acceptat(mentionez ca si ea il placea)

| victorr_3274 a răspuns:

Nu incerca sa o impresionezi ca poti cadea in penibil. Mai bine incearca s-o cunosti, sa aveti prieteni comuni, daca nu aveti, iti faci. Cauta ocazii sa fii pe langa ea, pana se va obisnui cu tine si apoi poti incerca sa o inviti undeva.

| miriammiki a răspuns:

Stii unde sta?winking

| Alba_Teodora_1975 a răspuns:

Draga Adolf daca vrei sa gasesti ceva original pentru a o impresiona pe fataX cauta in interiorul tau ceva ce sa iti arate propria personalitate si nu a celorlalti participanti de pe TPU. Daca te-am ajutat imi dai si mie funda?

| adolph explică:

Eu am 16 ani