| Cosmonaut a întrebat:

imi place de o fata foarte mult si nu stiu daca ei ii place de mine si as vrea s-o impresionez foarte tare! Ce sa fac? cele mai bune idei primesc funda

Răspuns Câştigător
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! pai daca si ei i-ar placea de tine te-ar placea asa cum esti tu, deci nu ar trebui sa faci nimic in plus. dar daca vrei sa ii dai mai multe semne ca iti place de ea poti sa o privesti insistent mai des si sa faciu cumva sa te observe, sa ii spui glume sa o faci sa rada.nu te da mare in fata ei pentru ca nu stii daca ii place asta. vorbestei dulce, petreciti mai mult timp cu ea si poate o sa fiti si impreuna.succes!

1 răspuns:
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Defileaza dezbracat prin centrul orasului..Asta chiar o va surprinde laughing