| malishka93 a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre fetele care isi asteapta iubitul timp de 1 an de la armata?

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Poate te astepti sa -ti elogieze sacrificiul, dar in dragoste sacrificiile nu se masoara!

| ursachy a răspuns:

Foarte buna intrebare, uita-te la filmul asta o sa intelegi multe Hachiko: A Dog's Story, un caine le da o lectie femeilor care nu si-au asteptat iubitii 1 an sau mai mult din armata. isi asteapta stapanul in gara timp de 12 ani. sper ca o sa-ti placa

Răspuns utilizator avertizat
| ionuutzuu a răspuns:

Cam naspa pentru ele...

| Moshu59 a răspuns:

Armata nu mai este obligatorie, asa ca stai linistit...

| bon3loo a răspuns:

Toata stima