| Wordofthat999999 a întrebat:

Cand va trece perioadă cu noul virus? Vreau sa plec in mai in Anglia la nunta unei verisoare si din cate am inteles se închid granițele in toata Europa. Nu stiu, prea s-a ajuns departe.

13 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Asta să fie ultima ta grijă, o nuntă laughing.

| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa nu ajungi la nuntă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce bine ar fi sa citim in viitor...

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Nu știm deocamdată când va trece această perioadă, dar din păcate luna mai este foarte aproape de noi, iar cum granițele s-au închis recent nu cred că vei avea șanse sa treci dincolo.

| anonimg a răspuns:

Posibil ca să nu le dea voie să facă nunta.

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu cred că cineva de aici este în măsură să îți răspundă la această întrebare.

| Sofer a răspuns:

Din păcate nu poți pleca.

| Adry05 a răspuns:

Ce nuntă că toate reuniunile astea mari o să fie anulate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori dispare virusul, ori, posibil să se ajungă ca în Italia, nu ai voie nunți, înmormântări șamd.
Nu-ți mai face probleme laughing

| iamprettybored a răspuns:

Virusul VA trece când o să înveți tu să pui cratimă doar unde trebuie. Pupici :*

Bula
| Bula a răspuns:

Mai bine roag-o sa-ti trimita filmarea de la nunta.
Te costa mai putin si nu te baga undeva in carantina 2 saptamani. big grin

| romeo78 a răspuns:

Problema este că verișoara s-ar putea să nu mai aibă nici o nuntă anul acesta, căci se pare că treptat și în Marea Britanie se va trece la măsuri la fel de dure ca în Europa.
Plus, există state, inclusiv România, care nu vor ridica prea repede multe dintre interdicții, inclusiv starea de urgență.
Plus, nu uitați de la 31 ianuarie, Marea Britanie nu mai este în Uniunea Europeană. Ori, dacă în Europa vor fi în continuare cazuri, nimic nu va obliga să aibă granițele deschise pentru cetățenii europeni.
Toate previziunile optimiste, speră ca în luna aprilie să fie vârful crizei, urmând să scadă în luna mai, iar din iunie sau iulie să se redeschidă granițele.

| mgtow a răspuns:

In iunie ar trebui sa fie dat puly de suflet