| anonim_4396 a întrebat:

Cei care aveti un parinte/ambii parinti plecati in strainatate, cum v-ati simtit in primele zile dupa ce au plecat? big grin

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Am patit, man (ai mei au fost plecati la tara 1 sapt). La inceput am avut o stare de euforie, ma credeam boss ca nu-s acasa. Mi-am pus o gramada de jocuri pe calc, dupa le-am sters... Am iesit pe afara. Mergeam la fotbal. Eram obisnuit :'D de situatie. Imi faceam de mancare (eram singur total), ma culcam la ore tarzii. Te distrezi. Pai cand parintii pleaca mai ales in strainatate, ti-e dor de ei, pentru ca distanta e maaaare. Dar daca stai la rude, te vei obisnui, dar tot iti va fi dor.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu, aveam doar câteva luni.

| Didyyyyyy a răspuns:

Libera
Dardupa cateva zile am inceputsa mi sefaca dorde ei