| andreimihai96 a întrebat:

Salut, este ok sa iti pui baiatul cavaler de onoare?

9 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Absolut!

| Amelya02 a răspuns:

Nu este interzis, dar ar fi putin cam ciudat.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce nu? E dragut! Sa-si aducă si o prietenă, nu? big grin
Ti se recasatoreste unul dintre părinti?

| andreimihai96 explică (pentru floresdemayo):

Nu se recastoreste nimeni. Se casatoresc, sunt impreuna de 20 de ani thinking

| floresdemayo a răspuns (pentru andreimihai96):

Trebuia s-o facă demult, nu? Nu m-am gândit să existe cineva care să astepte atat... 20 ani?! Sincer, acum era rândul tău să te însori! Dar, bucura-te. E o zi minunată si meriti sa fii fericit lângă cei dragi. Du-te cu incredere si sa fii fericit ca ai astfel de părinti! Inseamna ca e dragoste pură! Pentru ca a durat atatia ani si inca dureaza! Mai rar asa ceva, altii erau divortati de doua, trei ori până acum! Bucura-te si du-te cu incredere! Si eu as fi fost cea mai fericita in locul tau! iti iei o prietena daca ai, daca nu, te duci singur, nu contează! Important e ca tu să nu lipsesti, esti bucuria lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E obligatoriu!

| catalinaicg a răspuns:

Eu cred ca da. happy nu e nimic gresit in asta happy

| Ąήυţằ a răspuns:

Mie mi s-ar parea chiar dragut.
Este ok, de ce nu?
Ar putea sa-si mai aduca si o amica.

Distractie la nunta (indiferent cand e)!

| ralwka a răspuns:

Normal