| DeeyuAndrei a întrebat:

Ești vreo modalitate să văd permanent unde este cineva, cu telefonul lui, dar fără internet, doar cu locația pornită. XD
Mersi!

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu, este nevoie de internet sa trimita informatii despre geolocatie.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista, dar numai daca persoana respectiva are o aplicatie speciala, instalata pe telefon si iti permite tie, sa o urmaresti.
Este foarte populara in occident pentru parinti, care isi uramaresc copii, stiind unde se afla tot timpul.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred!

| sofisis a răspuns:

Nu. Iar daca o faci fara ca acea persoana sa fie de acord, este illegal.

| Rd79 a răspuns:

Se poate, prin SMSuri (daca ai un program care face asta instalat pe telefonul ala, de preferabil cu acordul acelei persoane).

| 1Dezaxat a răspuns:

Modalitatea se numeste hartuire.

| paulvasile48 a răspuns:

Cred ca politia si judecatorii ar fi foarte fericiti sa auda aceasta intrebare laughing))))) de ce ai vrea sa stii unde e cineva?

| Caddyduro a răspuns:

Incearca cu google maps history! Daca ai acces la contul acelui telefon