| GulDan a întrebat:

Eu am fost mai timid de fel si nu am prietene(fete) de iesit afara ziceti-mi si mie o modalitate cum si unde sa gasesc si eu fete in afara de facebook ceva sa pot sa cunosc fete.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Daca nu ai prietene banuiesc ca ai macar cativa prieteni. Incearca sa iesi mai des afara, in parc si poate prin niste prieteni comuni vei cunoaste si cateva fete. Fa-le sa rada, fii dragut cu ele si cu siguranta nu le vor deranja sa va mai vedeti.

| Dayuuum a răspuns:

Iesi cu prietenii tai pe afara. Poate vin si niste prietene de-ai lor si faceti cunostinta. Fii mai sociabil. Inscrie-te intr-o echipa de fotbal/basket. Practica un sport. Asa iti vei face mai multi prieteni si vei cunoaste mai multa lumee. Pup :3

| pisicutzaPOKERITZA a răspuns:

Sunt multe site-uri nu neaparat de socializiare prin care poti gasi ''fete''. Ei bine, eu am gasit un baiat cu care am foarte multe in comun si acum suntem prieteni foarte buni pe Wattpad (vei vedea ce este cand o sa incerci). O alta ''retea'' este un joc: Club penguin (nu este chiar asa bun, dar o colega de a mea a gasit) Si sunt ''einspremii'' de alte site-uri, trebuie doar sa fi atent si...nu se gasesc fete pe internet! Ce naiba, dupa ce ca este periculos, tu crezi ca suntem de vanzare?!

| Ciprian_Florea_1991 a răspuns:

Cuplari.ro