| GulDan a întrebat:

Exista pe Facebook niste grupuri gen sa poti socializa si sa te imprietenesti cu fete?

Adica ziceti-mi va rog o modalitate sa cunosc fete pe Facebook.

6 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Da exista, cum sa nu existe...
#clubul proastelor obiceiuri #astazi violul
mai bine te-ai preocupa sa-ti gasesti calea in viata... cat despre cunoscut fete, iesi din casa si du-te de exemplu la un curs de dans. V-ati invatat sa comunicati in mediul virtual iar cand sunteti fata in fata nu reusiti sa legati 2 vorbe.

| DryIce a răspuns (pentru ywar):

Lol,la un curs de dans? big grin vor fi acolo vreo 3 fete care sunt cu prietenul, bune sanse.

La bar se cunosc fetele, faci cinste cu o votca la vreuna si gata te-ai ales cu o noapte xD big deal.

Mai greu e o prietenie de durata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DryIce):

La barurile alea unde sunt pacanelele?

| DryIce a răspuns (pentru anonim_4396):

La toate manca-ti-as

| GulDan explică (pentru DryIce):

Sa sti ca mi-a venit ideea asta si m-am gandit sa ma duc intr-un pub de prin centru cu un prieten. sper ca voi reusiihappy

| Ioanasrb a răspuns:

Nu e prea ok pe Facebook, oricum sunt slabe sanse sa o cunosti in realitate.Asa, ce faci? o intrebi "buna cf" si gata tot.Sau poate ajungeti si la altele dar asa cum am zis mai sus, slabe sanse sa va vedeti in realitate si sa aveti o relatie.Totusi poti da peste o panarama si ea sa accepte din prima zi sa se cupleze pe Facebook cu tine