| tomagabriel2011 a întrebat:

Salut fratilor si surorilor... Nu stiu ce s-a intamplat dar imi pare ca fata X ma evita. Cand ma uit la ea isi intoarce repede privirea si pleaca. Mai ieri ce era vioaie si dornica de a vorbi cu mine acum nici curajul de sa se uita la mine nu-l mai are. Oare am zis eu ceva gresit sau ce s-a intamplat? Multumesc!

26 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Curteaz-o pe fata Y, atunci.

| missfatadelatara a răspuns (pentru minrest):

Da ma da dacă fata X afla atunci fata X o cauta pe fata Y și iese scandal mare.
Mai poate apărea și fata Z prietena comuna cu X și Y.

X+Y+Z=-∞

| PersonajFictiv a răspuns (pentru missfatadelatara):

Au ajuns astia de la miss fata de la tara prin Asia vad.
Inafara de coronita ce-ai mai primit ca premiu?

| missfatadelatara a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Aoleo doar nu vrei să-ți spun ce bărbat viteaz mi-am găsit.

Numai piele și os de nici o supa nai e face din el.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru missfatadelatara):

Macar au viteza, asa se aude.
Daca nu iti place il schimbi thinking
Fiind miss fata de la tara, ai multi care te-ar vrea, dar daca esti cu el inseamna ca te-a facut el cu ceva sa ramai langa el.

| missfatadelatara a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Nu schimb pe un român ca tine.

PS: ma întâlnesc cu Iulia Vântur săptămână viitoare.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru missfatadelatara):

"Nu schimb pe un roman ca tine ", ce am zis eu de ai ajuns la concluzia ca te-as vrea eu? thinking

| missfatadelatara a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Oh, nu ești gelos?

Prea multa lume ma dorește zilele astea.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru missfatadelatara):

Pentru o scurta perioada sau o lunga perioada de timp?

| T0T a răspuns (pentru missfatadelatara):

Eu cel mai mult, ia zi.

| missfatadelatara a răspuns (pentru T0T):

Neah, te-o întrecut RAY e mai macho rolling on the floor

| missfatadelatara a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Cine știe, până se prinde fraierul că-l vreau de soț numai pentru bani.

| T0T a răspuns (pentru missfatadelatara):

Huăă.

| missfatadelatara a răspuns (pentru T0T):

No hate. He's no1.hee hee

DISCLAIMER
Adminii TPU își cer scuze în avans pentru vulgaritățile unor useri precum și pentru viitoarele ignore.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru missfatadelatara):

Tu te-ai prins ca te vrea de sotie doar pentru vaginul tau de miss de la tara, crescuta in aer curat, cu mancare sanatoasa si etc?

| missfatadelatara a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Ioi

Îmi iau gândul de măritiș atunci.

| missfatadelatara a răspuns (pentru T0T):

Auzi mă, da ești cumva gelos?

nu de alta da ca sa știu sa nu ma încurc cu tine ca eu vreau relație serioasa ca îs fata cinstita nu ca altele ca sa știi și tu adică ma înțelegi nu?

| tril a răspuns:

Sigur ai gresit cu ceva. Cauta in mintea ta si vezi ce ai facut. Daca nu iti dai seama, e grav. Insemna ca nici nu stii ce e bine si ce e rau.

| tomagabriel2011 explică (pentru tril):

Da nu am zis nimic rau... inca incepeam sa o cunosc mai bine. Dar de cand i-am oferit un cadou nu mai are curajul sa ma bage in seama. Ori poate nu mai am sanse cu ea sau nu stiu...

| tril a răspuns (pentru tomagabriel2011):

Cadoul a fost potivit?

| tomagabriel2011 explică (pentru tril):

Da chiar i-a placut... Oare e o miscare buna sa ii arat si niste poze cu mine mic copil gingas? laughing

| tril a răspuns (pentru tomagabriel2011):

Ei vezi! Aveti conceptii diferite despre lucruri.
In acest caz, chiar poti sa-ti iei adio de la ea.

| tomagabriel2011 explică (pentru tril):

Da faq? ce am zis eu si ce ai inteles tu. M-ai intrebat daca i-a placut cadoul si eu am zis ca da.

| tomagabriel2011 explică:

Nu e vorba despre o Y sau Z plz rolling on the floor e doar despre noi doi acum mi-a raspuns cu o scuza consider eu ca nu s-a putut uita la mine ca era aglomerat

| tomagabriel2011 explică:

Ce intrebam eu si ce spuneti voi... da mersi mult nu dau funda