| Dydydodo a întrebat:

Am nevoie de ajutor, nu stiu ce mi se intampla. Este un baiat pe care CRED ca-l iubesc. Nu stiu cum sa numesc ce simt acum, sunt derutata. El este opusul baiatului care in mintea mea ar fi iubitul perfect. Este vulgar, manelist, orgolios, misogin, se uita doar la corpul fetelor, nu accepta cand cineva il critica, se enerveaza repede si loveste, este incorect. Nu stiu ce este cu mine, acest baiat ma intriga, cand ma in trebuie de ce il plac am in minte privirea lui care este extrem de blanda si stralucitoare, cand il privesc pare diferit. Poate pare stupid, dar cand ma gandesc la ochii lui, plang. Imi place faptul ca sunt singura fata din clasa pe care a pupato de ziua ei, felul in care se uita la mine, dar cand eu ma uit la el intoarce privirea si faptul ca este atent la ce fac, dar uneori parca nu ma vede. Oare ce simt? Voi ce credeti? El oare simte ceva?

1 răspuns:
| esteraaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cel mai sigur vei afla daca il chemi undeva unde sa fiti singuri si sa ii spui totul in fata, s-ar putea ca iubirea sa il schimbe, incearca. mai bine incerci acum decat sa fie prea tarziu si sa iti para rau ca nu ai facut-o