| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua de nastere a colegei mele, foarte bune, de facultate. M-am decis sa-i fac un cadou, si nu stiu ce. Ea nu are prieten, ne intelegem foarte bine, totul e ok. Problema este ca eu sunt putin cam timid si emotiv, as vrea sa-i fac un cadou prin care sa-i demonstrez cat de mult tin la ea si ca mi-as dori sa fim prieteni. Ce cadou imi recomandati sa-i fac si cum sa procedez? happy

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ne intreba pe noi. Incearca sa te gandesti (tu o cunosti mai bine) ce si-ar dori si un buchet de flori. Daca sunt si rosii va intelege.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar nu pot scapa de raspunsuri batjocoritoare si oameni fara caracter, batjocoritori si nesimtiti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incet incet ajunge site-ul acesta intr-un site de cum sa razi si sa-ti bati joc de altii.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O sacosa cu fructe: 2 banane, 2 pere, 2 mere botul iepurelui, 2 portocale acre, 2 mandarine, 2 grapefruit.

| AdrianTzar a răspuns:

Un buchet de flori și un roman de Drumes happy

| Tabia a răspuns:

Cel mai bine un buchet de flori, o sa-i placa. Afla prin ceva ce fel de flori ii plac, prin colegi, cunoscute dea ei, poze, etc, si daruieste-i un buchet de flori.

| Bunaceaujk a răspuns:

Un lantisor de argint cred ca i-ar placea big grin