| ajfsfamqewED a întrebat:

In 2 zile pe 15-08 este ziua colegei mele de banca :3 si nu stiu ce cadou sa ii fac? rade mult, este distrata idei? :3

Răspuns Câştigător
| georgeta27 a răspuns:

Poti sa-i cumperi o bluza,o geanta,un parfum,bijuterii, un ceas, cosmetice, un tricou, un obiect personalizat. sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Buna!
Handmade e cea mai buna idee.
Poti utiliza quilling sau origami.
Poti picta ceva.
Sau vesnica si nedemodabila bratara a prieteniei.
Numai bine!

| andru10best a răspuns:

O carte de bancuri haioasa.

| Sănduțța a răspuns:

Poti sa-i cumperi un colier cu Bff rupt in jumatate, o parte ea, si cealalta tie happy Poti sa-i cumperi un tricou dragut cu semnul unui trololoo! happy Un ceas dragut, O papusa (:d) Etc happy

| AleCSanDruCF a răspuns:

Incearca sa-i faci un tricou personalizat ar fi super! Parerea mea, cadourile de genu` parfumuri dulciuri si nu mai stiu ce sunt de domeniul trecutului! Sper ca te-am ajutat! happy

| TheRook a răspuns:

Poti sa ii dai cadou un **** cu funda Sau poti sa te prefaci cai uitat si sa te pisi pe moaca ei

| whowho a răspuns:

Tu iti cunosti cel mai bine colega de banca. Poate un tricou cu trupa preferata, o trusa de machiaj, o poza in rama cu voi doua, un parfum...