| cristiannnnnn69 a întrebat:

Salut! Prietena mea si a pus vopsea textila pe buze pentru a imi face un tricou, prima oara n a avut nimic acum i-a iesit ceva deasupra buzei si o arde fata?! stiti ceva va rog

2 răspunsuri:
| Anonimboy111 a răspuns:

Cred ca tu esti pietena aia. daca si a pus pe buze n are nicio treaba cu toata fața, o arde pentru ca e normal ca acea substanta e toxica, n ai ce sa faci decat sa duci la farmacie/doctor

| mariamarin2006 a răspuns:

Cred că ar trebui să se ducă la doctor să vadă. Ar putea fi o sensibilitate sau ceva mai grav.