| Cosmin_Stan_1997 a întrebat:

Salut prieteni! Am 12 ani si sun a6-a.Am o colega de care imi place, ce pot face sa fie impreuna cu mine. Vreau raspunsuri serioase!
P.S:Tin sa mentionez ca am foarte mari emoti si imi puteti spune cum scap si de emoti cand vorbesc cu eu multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te linistesti. In cel mai serios mod, ai 12 ani si nu ar trebui sa iti pese acum de relatii ci sa inveti. Totul vine de la sine, nu cu intrebari pe TPU.Mai asteapta putin si fa ce crezi.

| Dorito a răspuns:

Conteaza de caracterul ei si de faptul ca te place si ea. Ar putea si sa te foloseasca, știi cum sunt unele femei.

Poti sa o impresionezi cu ceva, poate vreun cadou si sa o inviti in oras la un film, daca tot e vacanță. Doar sa nu pari prea "obsedat".