| stefstar a întrebat:

Salut prieteni!
vreau sa le iau alor mei ( mama si tata) un cadou de craciun!
si nu stiu ce!crying
vreo idee? va roog

6 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Pei intrabei ce isi doresc si le iei ce is doresc.

| M4gd4L3n4 a răspuns:

Si eu ma tot gansesc ce sa le iau. Dar... du-te la un market, sau ce ai tu in oras, si uita-te la raionul de barbati si vezi ce iti pare mai dragut. Si la femei la fel. Daca vrei ceva facut de mana, cumpara o rama de fotografii, si pune o poza, sau un desen?
oricum, fii creativ. Ai tai vor aprecia or ce ar fi.

Răspuns utilizator avertizat
| BluLăvzIu a răspuns:

Pai...cu siguranta dragostea ta e cel mai de pret cadou,dar dac avrei sa le cumperi ceva :
Mamei taletonguearfum,inele bratari,lantisoare,pantofi
Tatalui tau:Ceas, parfum,...
Daca vrei s ale cumperi ceva amandurora poti sa le iei in bibelou, ceva ce se poate pune prin casa.Pa! Craciun Fericit!

| mattdemon a răspuns:

De obicei femeilor le plac :parfumuri, bibelouri...
barbatilor:ceasuri, barci in miniatura...

| alexutzu222 a răspuns:

Ce Poti sa le daruiesti? pentru parinti tai conteaza numai dragostea ta fata de ei! acesta e cadoul care i-ar bucura