| Ex_Misu_1993 a întrebat:

Salut și în primul rând, la mulți ani dragi Români!
Am nevoie de ajutor. Am primit o ofertă bunicică de muncă în altă țară și aici sunt cu o fată pe care o plac destul de tare. Nu suntem de prea mult timp împreună, dar ne-am atașat unul de altul destul de repede

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merita sa pleci in strainatate si o poti lua cu tine daca ii gasesti ceva, grija ca aia poate sa fie neserioasa si sa profite de tine. De multe ori mai bine e singur sa tragi in viata decat cu cineva

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Pai si intrebarea unde e?
Sau nu stii ce sa faci?
Daca sti ca merita si esti sigur de oferta, nu strica sa incerci.
Cu timpul poate o sa-i gasesti si iei ceva de munca.
In tara daca vrei un salariu mai mare de 400 e ai de umblat si nu e nimic sigur!

| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa analizezi ce pierzi ce castigi...
De cand esti cu ea, daca sentimentele sunt atat de puternice pentru ea, daca te vezi in viitor cu ea, daca ea nu are nimic impotriva sa pleci, cat stai si etc...