| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, sunt dj la un post de radio, dupa ce am primit o cerere de o manea, m-a facut suparat, ce fac ca sa ma simt in larg chiar si daca sunt persoane nepotrivite alaturi de mine?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tratezi problema cu ne-bagare in seama.

| dullcat a răspuns:

Sunt lucruri mai importante in viata la care merita sa te superi. Jobul, in mod clar, nu ar trebui sa fie unul din ele. Cu totii avem de-a face cu fel si fel de clienti.

| ReddY25 a răspuns:

Da-i ignore

| dolceromania a răspuns:

Tot timpul în viața noastră avem în jurul nostru persoane nepotrivite, încearcă să fi tu.