| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi.Imi place de o fata care e cu 2 ani mai mare ca mine.De cand am vazut-o prima oara m-am indragostit de ea(nu ne cunoastem).E o situatie mai ciudata, ce sa fac? Macar sa ma imprietenesc cu ea.

4 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Man e mai bine sa fie baiatu mai mare. dar in situatia ta in dorinta ta. Cerei facebook sau aflei numele inrietenestete pe facebook. fa un nou subiect pe TPU cu numele mici ale iei ca esti indragostit si ceri sfaturi sa fa in asa fel incat sa il poata vedea si ea. Posteaza pe peretele tau il va vedea cu siguranta. ceao

| StanAnaMaria a răspuns:

Incearca sa aflii ceea ce ii place, ce locuri frecventeaza, si fa lucrurii pe placul ei.Atragei atentia prin gesturi frumoasa, abordeazo in vr-un fel anume sau incearca sa intri in anturajul ei(dejea daca ai intrat acolo ai facut primul pas)! Chestia cu Facebook-ul dejea mi se pare aiurea tare.

| JonD a răspuns (pentru StanAnaMaria):

E buna ideea cu anturajul, dar cum as putea?

| Lucian091999 a răspuns:

Eu zic sa o cunosti mai bine, sa vezi cu ce se ocupa ce face, te imrietenesti mai stai putin si o intrebi...