| DespairFire a întrebat:

Am mai pus intrebare odata, dar va rog ajutati-ma! Cum ma imprietenesc cu o fata pe care nu o cunosc? Fara raspunsuri de genu,, Vorbeste cu ea"!

5 răspunsuri:
| PotHed a răspuns:

Scuze pentru ca iti raspund in felul in care nu vrei dar... cum Dumnezeu vrei sa va imprieteniti daca nu vrei sa vorbesti cu ea?

Imi inchipui ca esti la aceas scoala cu ea deci iti va fi destul de usor sa va cunoasteti cu putin ajutor de la colgii tai sau o poti saluta cand o vezi nu e chiar asa de greu. Iti sugerezi sa vezi ce prieteni aveti in comun si sa ii rogi sa iti faca cunostinta cu ea. Ce pana mea nu o sa mori daca ii spui buna si ii zambesti ^^

Bafta!

| Claudia_9063 a răspuns:

Ce usor ii si nu iti dai seama. Eu tot timpu faceam asta. Imprieteneste-te cu o amica dea ei, tot timpul cauta veriga cea mai slaba(daca ma intelegi ce vreau sa spun). Dupa care vei vedea k ai sa intri treptat in vorba cu ea si pana la urma tiai indeplinit dorinta. Sper sa te ajute! Succes.

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Daca are nevoie de ajutor ajut-o! Si incearca sa stai cu ea in banca (daca sunteti in aceeasi clasa) nu stiu. vorbeste cat mai mult cu eawinking.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o statuie cu chipul ei. poti vorbi cu aia ca nu te mananca nici nu musca.cea reala e periculoasa rau.sa nu te apropii de ea.p...da musca.

| LAdyAntebellum a răspuns:

Fa rost de id'ul ei.
converseaza cu ea.
vezi daca o placi
invit-o undeva daca va intelegeti bine