| cool1 a întrebat:

Sunt in clasa a-6-a si nu sunt prea populara si as vrea foarte mult sa fiu.Dar nu stiu cum.Mai ales ca ceva de genu sa ma imprietenesc cu o fata populara increzuta si rea nu e usor si nici nu as vrea.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| kidie a răspuns:

Buna! depinde ce intelegi prin "populara", pentru mine populara nu inseamna nimic, ce cred eu ca inseamna pentru tine "populara" e o pers care vb cu toata lume si e cunoscuta de catre aproape toti. secretul e de a fi tu si nu o persoana care are nu stiu ce haine firma si sa fii increzut ci sa fii sigura pe tine si cel mai importat e sa fi sociabila si vesela sa ai idei noi si sa le spui si la altii si sa ai un grup cu care sa mergi prin scl. sper sa te ajute sfatul meu... daca vrei sa-ti mai zic ceva ia id-ul meu anyta_k1d

3 răspunsuri:
| ramonia a răspuns:

Nu trebuie sa te straduiesti sa fi ceea ce nu esti... fi tu insati si nu -ti fie teama sa spui ceea ce simti. Chiar daca gresesti o data nu e nimic, pana la urma ai sa vezi ca totul va fi bine si ca nu ai sa mai gresesti...

| zzTeOzz a răspuns:

Pune-ti silicoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Popularitatea in scoli in ziua de astazi: Te imbraci ca o "dama" de pe centura, si ti-o tragi cu toti pe care ii gasesti.