| VictoriaGutu2000 a întrebat:

Am nevoie de o felicitare pentru iubit cu ocazia zilei de nastere...va rog sa fie mare dar simpla.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu te duce capul sa-i scrii singura un mesaj IUBITULUI TAU? Cam trist.

| Începătorul988 a răspuns:

Ii poti face tu una, nu copia. Gestul conteaza, nu mesajul pe care il are scrisoarea.
V-a fi mult mai impresionant daca vei da ceva facut de tine, decat facut de altcineva
Pana la urma e iubitul tau, nu al alteia.

| theillusoryman a răspuns:

La mulți ani!

| Thegurl a răspuns:

Si vrei sa ti-o dam aici pe TPU?

| Corina528 a răspuns:

Iubitule,tu unica fiinta care ma face completa.Imi aduc aminte primul nostru sarut, pe atunci era inocent pentru mine, apoi unul care mi-a aratat ca poti imparti dragostea ta cu mine.Nustiu cum sa iti multumesc pentru faptul ca ma iubesti, ca din milioane de femei mai ales pe mine.Cea care intr-o zi iti va purta copilul tau (daca nu ai copii... poti fara aceasta parte nu prea stiu daca el iubeste copii)
Rodul nostrul al iubirii.
Nu pot impartasi pe o simpla "hartie" sentimentele si dragostea pe care ti-o port.Tu esti unicul meu, iar eu unica ta.
Acum iti urez un sincer LA MULTI ANI si fie ca dragostea pe care o impartasim in fiecare zi sa fie nesfarsita.