| Arietty a întrebat:

Am o problema cu prietenul surorii mele. De cand sunt "buni" prieteni, el nu m-ai vine sa o vada. Ce sa fac. O vad pe sora mea trista. Cum sa fac sa-i treaca supararea si el sa vina sa o vada?

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde cati ani sora ta si daca tu esti sora mai mare...
In orice caz nu ar trebui sa-i lasi sa-si rezolve singuri problemele? Daca sunt majori cu atat mai mult, iar daca sunt minori, nu sunt pregatiti.

| 26Geo a răspuns:

Cum adica,"buni" prieteni? La ce te referi?

| 26Geo a răspuns (pentru 26Geo):

Cati ani are sora ta?

| 26Geo a răspuns:

In ce sens,"buni"? Au trecut la "fapte"? Adica au facut sex?

| georgyanna22 a răspuns:

Sal sune sa-si ceara scuze daca ea i-a gresit lui cu ceva

| Andreeabtw01 a răspuns:

Eu zic sa nu te bagi si sa ii lasi sa isi rezolve problemele. Poate ca el nu mai tine la ea, asa ca decat cu el, mai bine fara. Tu fii alaturi de sora ta si inveseleste-o, du-o la shopping sau la un film sa mai uite sau chiar intr-un club.