| iCappy a întrebat:

Am o problema mare, dar am sa fiu scurt. Acum vreo 8 9 luni m-am despartit de prietena mea, am lovit-o dar nu asta a fost cauza, ci numarul de cate ori am facut-o. Stiu ca am fost un porc si mi s-a zis de N persoane asa ca va rog nu comentati aiurea. Si inca nu mi-a trecut de ea. Ma mai iertase odata dar tot am fost prost, acum ea m-a uitat 100% si si-a gasit alte N relatii la fel si eu dar nu m-au ajutat de niciun fel, de toti s-a despartit din motive aiurea, cum as putea sa o fac sa ma ierte tinand cont ca ma uraste din tot sufletul ei si cand rog pe cineva sa vb cu ea si aduce vb de mine schimba subiectul sau pleaca. Plus ca daca vb cu ea f2f nu ma baga in seama.
Funda

Răspuns Câştigător
| LzzD a răspuns:

Lumea e plină de femei, la oricee oră poți găsi alta!

36 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum e diferenta.Nu zice nimeni ca e corect ca o femeie sa de-a intr-un barbat, sa ii de-a palme, pumni sau mai stiu eu ce.Dar nici nu prea poti sa compari o palma a unui barbat ce iti spun eu din experienta ca iti sparge buza sau in umfla falca cu palma unei femei pe care poate nici nu reuseste sa ti-o de-a cum trebuie da sa o mai si simti asa tare.
Nu, nu exista motiv pentru violenta fizica niciodata decat daca esti o primata fara creier ce nu sti sa aduci argumente sau sa renunti cand te depaseste situatia.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

La fel am spus si eu.
Daca nu esti capabil sa comunici, nu face pe istericu si iti vara furia prin lovituri du-te la psihiatru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Depinde de fiecare ce probleme psihice are, eu personal am probleme imi a exterioriza furia si nervii pentru ca ii inhib.
Acum nu sunt bune nici extreme, nici sa te lasi calcat in picioare Dar nici isteria nu-i buna, nu suntem animale.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am probleme cu nervi, si atacuri de panica si rabdare putina.Si eu ma exteriorizez verbal ca sunt om dar nu dau palmi, pumni si picioare omului de langa mine si sa mai zic ca e si normal asta.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar dacă femeia te-a rănit/dezamăgit extrem de tare, aruncând pumni nu va face durerea sa treacă, cu atât mai puțin nu-ți va rezolva problema. Sa nu ma înțelegi greșit, nu susțin deloc infidelitatea și cred ca am făcut-o cunoscut și clar in repetate rânduri. Cred doar ca o astfel de persoana nu-ți merita efortul. Nici măcar acela de a folosi ceea ce ți s-a întâmplat pe post de scuza, justificare, numește-o cum vrei, pentru ca ai altoit-o.

| ℓαυяα a răspuns:

Nici nu ar trebui sa te ierte. Nu asa trebuie sa te porți cu o femeie. Dacă continui cu atitudinea asta te vor lasă toate.