| LucianIonut99 a întrebat:

Am si eu o mare problema, vreau sa scăpat de toate sentimentele omenești pentru totdeauna, daca lucrul asta e posibil va rog din inima sa îmi Spune-ți cum pot sa fac asta.
Pur si simplu m-am saturat, ultimile 3 relații serioase pe care le-am avut sau sfârșit cu fostele ori prietenele mele, nu știu cum sa le mai zic, cu mutat in alte tari, de fiecare data. Pur si simplu sunt terminat. Ultima m-a afectat foarte rau si am decis sa renunț la toate sentimentele pentru totdeauna.
Daca cineva stie răspunsul va rog sa mi-l spune-ți

Răspuns Câştigător
| SantalPorcocale a răspuns:

Pur si simplu inceteaza sa mai dai un ****.
Si o sa iti devina obisnuinta.
Gandeste-te numa la tine.

| LucianIonut99 explică (pentru SantalPorcocale):

Multumesc ca ai încercat sa ma ajuți, dar am reușit sa ma regăsesc?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti incepe practicand teoria femeia = curvá apoi toate sant la fel si vei uita. Altfel va fi greu dar eu iti deschid ochii, asa am procedat de la ultimul esec sentimental si acum cand incearca una sa fie cu mine sant rece indiferent, cateodata imi vine sa le iau cu forta sa le penetrez toate gaurile si sa le arunc pe usa casei laughing mi-e sila de femei, doar salut si noroc le pot zice pe scurt la sictir cu un zambet fals. Te vei adapta in timp

| DragneaImparatulSclaviilorRomani a răspuns:

Cred ca eu si cu cei 3 prieteni ai mei te pute-m ajuta cu scoatrea sedimentelor din cu.r

| LucianIonut99 explică (pentru DragneaImparatulSclaviilorRomani):

Da cred ca ar rezolva tot? Dar m-am regăsit pe mine, si am văzut ce prostie am scris. Oricum a scapă de sentimente este imposibil, chiar daca le-aș distruge pe toate tot mai rămâne unul chiar daca reușesc sa scap de toate asta va duce la multă ura si ura este tot un sentiment