| Eastwood a întrebat:

Ce cadou aș putea să-i fac iubitei mele? ( Pe lângă un buchet de flori și o poză cu noi în ramă )
Aștept cât mai multe idei, vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihaela_Pușcaș_1994 a răspuns:

Eu cred ca pentru iubita ta cel mai frumos cadou esti tu si nu cred ca si-ar dori alt ceva dar poti sa ii cumperi un parfum sau o cana cu poza voastra pe ea ....sau mai poti sa ii cumperi un colier frumos!

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O cutie de bomboane/ciocolata ei preferata si ajunge

| Samariteanul a răspuns:

Cercei/Lantisor/cani personalizate, de cuplu daca vreti/pixuri personalizate/un halat de baie personalizat/un ceas/sa nu-i dai parfum, va crede ca nu-ti place parfumul ei actual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa-i dai o poza cu voi in râmă?

| Eastwood explică (pentru anonim_4396):

Manifestă-te în altă parte!

| Raducons a răspuns:

Eu zic ca este de ajuns buchetul de flori

| munteanuionvictor a răspuns:

Carte de bucate.

| Saveluc a răspuns:

Catuse...

| Elyiela a răspuns:

Brățari cu numele vostru pentru amandoi!

| Miu_Stefan_1999 a răspuns:

Buna! lanticuri de aur sau argint cu numele ei, bomboane de ciocolata cu un mesaj pe ele, sau sa o scoti in oras...ideea este sa fii cat mai creativ. Mult succes!

| Elevenn1111 a răspuns:

Un lănțișor personalizat cu numele ei sau ceva scris pentru ea

| andreeacc22 a răspuns:

Machiaj sau vorbeste cu prietenele ei, poate isi doreste ceva foarte mult dar nu ti-a spus

| AlexBoyYoutuber a răspuns:

Un catel pufos sau o pisica. Daca ai bani poti lua si un telefon.O rochie care ii place foarte mult (daca stii ce rochie ii place).

| carla897989 a răspuns:

O esarfa frumoasa, un pulover

| andramihalache a răspuns:

O pernă cu poza voastră pe ea, un set cu lantic si cercei din aur/argint

| andrusca2018 a răspuns:

,,si inelul de logodna! banuesc ca asta asteapta!