| Shainitaini a întrebat:

Salut TPU, ce cadou sa ii cumpăr unui manager de la locul de munca sa fie cam de 50 de lei?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vrei sa il lingusesti, ia-i ceva mai scump.

| Violleta2022 a răspuns:

O sticla de coniac, sampanie sau vin bun.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O pizza.

| Adrian5575 a răspuns:

Gasesti parfumuri dragute la 50lei.

| Scorillo a răspuns:

Depinde de ce fel de manager este - Daca e manager la magazinul satesc, sau la o multinationala. Decat sa-i iei ceva la pet de o calitate indoielnica (vin/coniac/ sampanie - la 50 de lei?) mai bine o felicitare, Daca e femeie ceva impersonal, gen flori (in nici un caz lenjerie intima comestibila)

| TatianaIstrate a răspuns:

O cana/ceasca de cafea facuta de un designer roman, o lumanare frumos mirositoare (poate de la Pepco sau H&M Home), o cutie de ciocolata calda artizanala sau o planta Monstera de pe florariatrias.ro...

| Anailioiu a răspuns:

Niște rățuște pentru o baie in cada.