| anonim_4396 a întrebat:

Cum o fac pe prietena mea sa creada ca sunt cu fosta. Vrea dovada si nu stiu cum sa ii dovedesc

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poză cu voi doi tu si fosta impreună. Faci cu telefonul selfie impreună cu fosta si i o trimiti fetei care nu crede, prin whatsap, necredincioasei.

| Taticu1337 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu nu stiu cum sa scap sa nu mai creada ca sunt cu ea si tu... laughing))
Eu ma refeream ca prietena mea tot crede ca sunt din nou cu fost si pnm.

| kandaraki a răspuns:

Tu esti prost rau?
pentru ce ai nevoie sa ii arati actualei prietene ca esti cu fosta?
logica unde este?
sau esti masochist sau esti prost

| gabriela2201 a răspuns:

Stai mai mult cu ea o perioada. Dupa opinia mea, ar fi bine sa-i subliniezi ca o relatie presupune si incredere si respect.Nu puteti sa fiti siamezi, sa umblati legati zi si noapte. Explica-i ca da, sunteti un cuplu si tocmai de asta ar trebui sa aveti incredere unul in altul, nimanui nu-i place sa-si piarda timpul din viata ca sa-si bata joc.