| 10han a întrebat:

Din cand in cand pe Facebook, cand sunt plictisit m-ai fac: „Like = Parere pe chat„ ca am vazut ca e la moda! Cele mai multe like-uri le primesc de la fete, adica ele vor cel mai mult o parere! La fiecare fata care da like si eu ii dau parere le las 1-2 pupici! Intrebarile mele sunt:

1-De ce cand le dau parere fetelor ele imi scriu doar multumesc si nu ma pupa, iar data trecuta cand le-am lasat aceeasi parere si cu pupic ele mi-au raspuns si mi-au lasat si pupic,, iar altadata nu imi raspunde deloc si imi apare ca vede mesajul?
2-Fetele care imi raspun cu pupic le trimit si eu inca unu,ele imi trimit inca unu eu inca unu si ele ori imi trimit inca un pupic sau imi trimit un ala de scoate limba,un inger, un smile! De ce imi trimit asa? Iar cateodata imi zic:``Hai gata cu emoticoni``! De ce imi zic sa terminam? Sau se intampla cum zisei mai sus sa continuam cu emoticoni si eu sa le trimit si ele sa nu imi mai raspunda! De ce?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este o joaca de copilasi! Ea se joaca cu tine!

| Clorox a răspuns:

Parca esti psycho, calmeaza-te, un emoji e destul! laughing

| alexboss2020 a răspuns:

Faza e ca tu mai mult te dai la ele, daca dai un emoticon smile sau altceva dai doar la una, ca apoi or sa creada toate fetele ca esti retard mintal adica le trimiti prea multe pupici etc zi doar multumesc si like nu mai fi asa de disperat

| alexboss2020 a răspuns:

Deci nu mai fi asa disperat

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Ideea e ca fetele vor sa para cuminti, adica nu iti dau pupic din prima, daca nu te cunosc
nu tabari pe ele cu emoticoane si mesaje ca o sa le enervezi
daca vezi ca ele nu zic nimic continua cu un ce faci, pe unde te-ai mai plimbat ce filme ai vazut etc, nu le bombarda cu pupici ca o sa te considere obsedat
e ok sa vorbesti cu ele, insa nu sa le sufoci
alteori ele nu au chef sa stea de vorba, poate sunt in club sau stiu unde si doar de aia dau seen fara sa lase mesaj
in orice caz, daca nu le-ar interesa persoana ta, nu ti-ar da like

bafta!

| Lands0fMancunia a răspuns:

Nu le da prea multi pupici, ca se invata numai cu bun-bun. Fa-o pe inabordabilul cateva zile si vei vedea cum vei fi asaltat. Nu mai e la moda ca vanatorul sa mearga dupa vanat, acum vanatul vine la vanator.