| anonim_4396 a întrebat:

Fata de care eram atras si de care imi placea si-a pierdut interesul pentru mine... si mai presus de atat ma si ignora.

Dece? Nu imi pot explica.

Vreau sa stiu doar cum o pot atrage iar spre mine si sa o pastrez de data asta.

10 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Incearca sa vii cu ceva nou si care sa o surprinzi. Probabil s-a plictisit de aceleasi lucruri, gesturi si impresii. Si inca ceva, la inceput e normal ca o relatie sa mearga bine ca incepeti sa va cunoasteti dar timpul decide ce se alege de o relatie

| RAY a răspuns:

Nu te place, e greu de inteles?

| Marin321 a răspuns (pentru RAY):

Daca nu citesti ce scrie, de ce raspunzi?
Daca nu ma placea din prima era altceva.
Am spus ca si-a... adica a avut ce sa piarda.

| RAY a răspuns (pentru Marin321):

Ia deschis dumnezeu ochii la timp, slava cerului

| ywar a răspuns:

Ce e omorat, omorat ramane!

| Raducons a răspuns:

Stiu ca nu vrei sa auzi asta, dar nu este interesata de tine. Poate are pe altcineva in gand.Cand cineva are un interes te cauta, se stie.
Motivele sunt multe, cred ca ti le imaginezi. Incearca sa o contactezi dar daca te respinge renunta, nu are rost sa pari obsedat in ochii ei, pentru ca atunci chiar ca te compromiti.

| gothicbat a răspuns:

Poate ai făcut tu ceva sau pur și simplu și-a pierdut interesul fără un motiv anume. Asta e, treci peste! Interes cu sila nu se poate, nu te mai amăgi singur și învață să trăiești și fără persoane, nimeni nu e indispensabil.

| Andrei9716 a răspuns:

Din ce am inteles esti o persoana sufocanta! Trateaz-o cu indiferenta! Dar nu indiferenta exagerata sti ce zic? Indiferenta in doze echilibrate atrage mereu! Bafta

| Ştefania1989 a răspuns:

Arata.i indiferenta si cupleazate cu alta

| CalatorCritic a răspuns:

Intreaba-te cu ce ai gresit. Daca doar te ignora, ai scapat ieftin. Dupa ce iti dai seama de prostia facuta, indreapt-o. Abia dupa aia sa fii preocupat de felul cum poti (daca mai poti) sa o atragi iar spre tine.