| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va spun ca mi-am pierdut interesul pentru orice.Nu mai pot sa urmaresc filme, emisiuni, seriale de comedie care altadata ma tineau lipit de ecran. Pur si simplu nu mai pot sa ma concentrez, nu mai sunt atras de nimic. Ce sa fac? (stiu ca e patetica intrebarea da' nu mai pot cu starea asta)

1 răspuns:
| Lacrymosa a răspuns:

Hei! Stiu prin ce treci, am patit-o si eu sad
E pur si simplu monotonie si tu nu o suporti... cred. (asa a fost la mine) Poate ca trebuie sa faci ceva total diferit, cum ar fi sportul. Iesi afara! Plimbare lunga prin parc (o padure ar fi mai buna), iesi cu biclicleta, du-te la sala, priveste stelele de pe acoperisul blocului in loc sa te uiti la How i met your mother!winkingwinking