| Neculae a întrebat:

Ieri m-am batut cu un baiat si mi-a invinetit ochiul iar cand m-am dus la scoala prietena mea a fost prima care a vrut sa vada ce s-a intimplat iar acum se poarta ca o mama imi puteti spune va rog cum sa fac sa imi treaca ochiul mai repede? dau FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| anonima_6131 a răspuns:

Foarte bine ai facuit ca ti-ai aparat iubita. Compresele ajuta doar daca il ai umflat. Daca e invinetit doar putin iti va trece in maxim 2-3 zile. Daca e ceva mai grav cam intr-o saptamana. Trebuie sa iti pui o felie de cartof acolo unde te-ai invinetit. S-ar putea sa-ti treaca. succeswinking

5 răspunsuri:
| RoooneyThePuf a răspuns:

Comprese,ceva unguente speciale de la farmacie.

| Neculae explică:

Dar m-am batut cu baiatul ala ca se lua de iubita mea ce era sa fac sa stau si sa ma uuit cum o bate?!?

| miolina a răspuns:

Du-te la un dr. oftalmolog.

| GabytzuA_7080 a răspuns:

Ai avut limbrici in cur sa te bati la scoala.

| Maxxie a răspuns:

Cu comprese reci!