| Adriaaannn a întrebat:

Imi place foarte mult sa joc fotbal dar am avut un accident, mi-am rupt mana destul de grav si as vrea sa intru in echipa de fotbal, dar parintii mei nu ma lasa... Va rog mult sa ma ajutati sa-i conving chiar iubesc fotbalul. Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Promite-le si ca inveti bine sau ceva de genul.

| Hateaf a răspuns:

Tocmai asta ar trebui să faci!
Spune-le cât de mult iubești fotbalul.
Spune-le ca accidentele se intampla tot timpul, sunt inevitabile.
Daca, de exemplu, marii inventatori ai lumii si-ar fi oprit avântul către pasiunea lor, am fi ajuns unde suntem?
Cred că e un pic cam exagerat, dar nu-i bai.
Mult noroc \(°³°)/