| iHustle a întrebat:

Se apropie Valentine’s Day și aș vrea să mă ajutați cu niște idei de cadou pentru prietena mea. Suntem împreună de un an și opt luni și aș vrea să o surprind cu un cadou cu mesaj puternic, poate chiar emoționant. Vreau să fac ceva semnificativ, nu neapărat din punct de vedere material. Noi pe parcursul acestei relații ne-am format unul pe altul, aș vrea să-i mulțumesc pentru tot ce a făcut și face în continuare, printr-un cadou sau mai multe.
M-ați ajuta extrem de mult cu niște propuneri, pentru că nu am nicio idee până acum.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pregateste-i prietenei tale o cina romantica in doi (cu lumina stinsa si lumanari aprinse pe masa, candela muzica cu melodii de dragoste in surdina, mancarea ei prefrata etc.), ca in filme.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Un lantisor cu o inimioara, o bratar de argint, sau niste cercei in forma de inimioara... orice bijuterie care stii ca i-ar place si ar purta-o cu drag, de la tine.
Evident, alaturi de un trandafir rosu si un pupic.

| Panamax a răspuns:

Printr-un efort de marketing sustinut sarbatoarea asta a ajuns si la noi.Doar ca unii sunt mai usor de manipulat iar altii mai putin.
Vezi sa nu cheltuiesti toti banii ca vine imediat 1Martie si 8 Martie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu i-l dai din inima si nu il alegi tu, si il alege altul strain, n-o sa aiba nici o semnificatie. o sa fie un cadou sec, recomandat de un strain, un cadou la care nu te-ai gandit tu.
Tu o cunosti pe ea cel mai bine, stii ce ii place si ce nu, sau asa ar trebui in astia un an si 8 luni.
Eu pot sa-ti zic, cumpara-i un trening adidas mov, si ei sa nu-i placa movu. Sau un fluier, si ea sa nu fie pasionata de muzica si de fluiere.
Sau o racheta de tennis si ei sa nu ii placa tennis-ul.

| OchiCaprui1997 a răspuns:

Un buchet mare de trandafiri, stai în genunchi te gândești la ce vrei sa ii zici și gata... Sau dacă vrei sa o impresionezi, ii dai un Ferrari și sigur o sa ii de-a lacrimile.

| Lastmine544 a răspuns:

Nu stiu daca ai vazut chestia asta pe net, dar eu i-am facut-o iubitului meu si l-am facut sa ii se scurga cateva lacrimi?
100 de motive pentru care o iubesti, le scrii pe o foie sa pe calculator si le scoti la imprimanta, le tai in fasi, le impaturi si le legi cu ață roșie, si le pui într-o cutie ornamentata!
Este mult de munca dar merita, asa vezi si tu de ce o iubesti! Eu una am ajuns sa fac 130 pana la urmă?
Sper ca te-am ajutat, va pup si sa aveti un Valentine's Day fericit!?