| loveyourkiss a întrebat:

Dupa cum stim cu totii se apropie Craciunul si as vrea sa ma ajutati cu idei de cadou pentru iubit.
As vrea sa nu fie ceva scump sau material, mi-as dori mai degraba ceva asa care sa reflecte iubirea sa fie din inima, ceva dragut si romantic. (P.S.- tinuta de craciunita nu merge)

Va rog ajutati-ma ca nu prea am idei

Dau funda pentru cel mai frumos happy
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cel mai frumos cadou esti tu, purtand doar o fundita rosie la gatwinking

| andru10best a răspuns:

Ai putea sa ii daruiesti niste carduri sau biletele de rasfat special pentru el. Am vazut ceva de genul aici http://www.surprizewow.ro/home/11-plic-rasfat-el