| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Vine majoratul iubitei mele peste cateva luni si nu stiu ce sa ii cumpar. Mi-a aratat ceva ca vrea sa-si cumpere din alta tara dar dupa majorat, ca si cum sa ii cumpar eu. Asta era un lantisor destul de scump si nu stiu daca e potrivit un cadou asa scump pentru ea si contextul in care ne aflam, nu stiu daca merita investitia, pentru ca planuiesc sa ii iau si un buchet mare de trandafiri si poate o rama cu unele poze de-ale noastre. Ce ziceti? Ar trebui sa ii cumpar sau nu? Daca nu, ce idei de cadou imi puteti oferi? Multumesc anticipat! O zi faina!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din start se vede ca este materialistă vrea cadouri scumpe, nu fi fraier sa i cumperi si daca relatia voastra nu va mai merge ea si a atins scopul a primit ce a vrut, lantisor, nu da banii pe nimicx si nu i cumpăra ceva ce nu va aprecia flori sau rama cu pozele voastre, ea nu va aprecia asa ceva nu se va bucura de ele, ea deja ti a spus ce vrea, dar nu merită sa dai banii acestia, daca era sotia ta merita orice, dar altfel nu. Ce varsta are?

| Violleta2022 a răspuns:

Acum am vazut ce ai scris anterior, ca tu ai numai 16 ani, dar iubita va face 18, deci o relatie bazata pe sex pentru tine si probabil interes material pentru ea.

"în 18 Februarie | DumlaDumlaDa a întrebat:
Salutare! Am 16 ani si ies cu o fata si am avut momente fierbinti impreuna..."

Daca ea ti-a aratat deja ce-si doreste, inseamna ca a facut-o cu intentie ca sa i-l cumperi.

| Brizbriz a răspuns:

Un costum de latex si un bici impletit cu... dragoste, sa puna pe tinehee hee

| LaviniuA a răspuns:

Vine criza mai baiete si ea viseaza la cadouri scumpe. Bravos.
I-ai ceva care sa-i fie util, ceva legat de vreo pasiune a ei. Daca n-are pasiuni i-ai o revista de moda, ca alea sunt pline de lantisoare si bijuterii laughing

| Ether a răspuns:

Poti sa ii dai papucii... Cei care-i plac, desigur.

| DepikaPadukone a răspuns:

Nui lua nimic să-și ia singură nu mai fiți fraieri treziți-vă.