| carolina25 a întrebat:

vreau enorm un frate mic un puișor nou născut insa din păcate mama mea deja nu mai poate avea copii dar înfiat e prea mult timp si mama degrabă ajunge la vîrsta limita, spunetimi cum in Moldova sau Romania o mama surogata si cit va costa. Va rog mult ajutatima, mama mea e de acord cu orice doar sa aibă inca un copilaș nou născut. Ajutor, funda garantat răspuns cistigator

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

De ce nu adoptati un copil? Eu cred ca este mult mai intelept decat "o mama surogata".

| Cksihja a răspuns:

Ia-ți un cățel sau o pisicuță. Sunt destui oameni pe planeta asta.

| Constantin_Sergiu_1981 a răspuns:

Pai depinde cati ani ai tu? daca ai 25 atunci poti avea propriul tau puiut sa il iubesti sa il alinti toata ziua.

| carolina25 explică:

Nu e vorbă de mine eu am abia 15