| Dicanho10 a întrebat:

Ati fi de acord ca Replubica Moldova sa se uneasca iar cu Romania?

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt tot de-ai noștri.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Da

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu stiu, dar apoi sigur ar aparea conflicte gen:presedintele tarii formate sa fie din moldova (rep) sau din Romania?
Acum eu nu am nimic impotrivawinking

| Gicone a răspuns:

Eu da.

| thealchemist a răspuns:

Intrebarea ta nu are sens, este imposibil. cind au fost tulburarile de anul trecut Rusia a amenintat cu independenta Transnistriei, si asta e ceva ce nimeni nu-si poate permite. Rusia nu vrea si nu poate lasa Moldova sa se uneasca cu Romania si sa intre in NATO, si e mai mult decit clar ca nu se va intimpla. cel putin nu in viitorul apropiat, in contextul in care Ucraina ar putea sa cada in sfera de influenta occidentala.

| pwp a răspuns:

De ce nu?

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da!

| aaaa12345 a răspuns:

Da, te rog funda primul raspuns

Pa, pa!

| Iasmiine a răspuns:

Mi'e total indiferent oh go on.

Răspuns utilizator avertizat
| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Sincera sa fiu nu m-ar deranja. Macar asa am avea si noi o tara putin mai mare :dbatting eyelashes

| GabiGabrielle a răspuns:

NU!
Nici gand!

| Andreea_5313 a răspuns:

De ce nu?
Intrebare:Ei ar fi de acord?

| pauladrian a răspuns:

Nu

| alynutza a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii asteptam acasa

| NevastuicAaA a răspuns:

DAAA! Romania va fi mai mare laughing

| cretudaniel99 a răspuns:

Nu pentru ca acum degeaba se uneste cu ce o ajuta ca o sa fie rozboi intre noi fiecare cu pamantul ui plz funda

| sabina10 a răspuns:

Nuuuuu...Republiaca Moldiva e ceva. iar Romania. ea alta

| strunf a răspuns:

Da de ce nu