| LoVance0000 a întrebat:

va rog sa ma ajutati cu 1 lista de lucruri ce trebuie puse in bagaj la plecarea de acasa.Mai ales ca voi face si putina mancare in mica vacanta

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Altul care nu isi poate împacheta chilotii fara asistenta de la net

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Trusă de prim ajutor. Prezervative. Un briceag. O lanternă.

| dbigiu84 a răspuns:

In primul rand destule haine.Incearca sa iei ce ai mai frumos prin dulap.Nu stiu unde mergi de acasa.Sa vizitezi un oras,la munte, la mare? In general iatongueasta de dinti, periuta, niste haleala si apa.
Daca mergi la mare ai nevoie doar de bani happy. Distractia vine de la sine.
Daca alegi sa mergi la munte, ia cu tine o lanterna si un briceag.Vor fi folositoare.Si de ce nu si un sac de dormit.
Daca alegi sa vizitezi un oras, nu-ti trebuie prea multe.Incearca doar sa vizitezi locurile interesante.
Sper ca te-am ajutat

| ChiukiuHamsler a răspuns:

Doamne fereste. S-a prostit lumea. In timpul asta cat vei fi plecat o sa intrebi cu ce haine ar trebui sa iesi din casa?