| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Peste cateva zile o sa merg in vacanta la piscina timp de 4 zile si nu stiu ce sa imi pun in bagaj.Va rog ajuatati-ma!

Ce trebuie sa imi pun in bagaj?

Vreau o lista completa!

Dau funda

Răspuns Câştigător
| Ney a răspuns:

Haine de schimb, costum de baie si ochelari de soare. Eventual un mp3 player daca vrei muzica dar de obicei la piscine este muzica de la barurile/boxele din incinta. Nu ai ai nevoie de mai mult.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Barca, vasle ( daca n-ai merge si 2 lopeti ), 4 undite, carlige de pescuit, rame, costum de scafandru, gratar de fript pestele, 2 saci de lemne, pusca sa dobori rate salbatice, 800 de cartuse, masca de tantari. Crezi ca am uitat ceva?